Föreställningar Höst 2021


Augusti

8/8 Skå festplats Bockarna Bruse 12:00

September

15/9 Dagbarnvårdare i Botkyrka Sagan om vanten 9:30

16/9 Dagbarnvårdare i Björkhagen Bockarna Bruse 10:00

27/9 Södertälje förskolor Tre små grisar 9:00 10:15

28/9 Förskolan Lönneberga Bockarna Bruse 10:00

29/9 Förskolan Bokkammaren Bockarna Bruse 10:00

30/9 Tingshuset i Enköping Sagan om vanten 10:00

Oktober

2/10 Haga bibliotek Den fula ankungen 11:00 13:00

4/10 Södertälje förskolor Guldlock och de tre björnarna 9:00 10:15

5/10 Södertälje förskolor Guldlock och de tre björnarna 9:00 10:15

6/10 Södertälje förskolor Guldlock och de tre björnarna 9:00 10:15

7/10 Södertälje förskolor Guldlock och de tre björnarna 9:00 10:15

11/10 Förskolan Nyängsvägen Bockarna Bruse 9:30 10:30

12/10 Förskolan Abrahamsbergsvägen Bockarna Bruse 9:30

13/10 Förskolan Smedslättsvägen Bockarna Bruse 9:30

14/10 Förskolan Nockebyvägen Bockarna Bruse 9:30

15/10 Förskolan Bergviksvägen Bockarna Bruse 9:30

16/10 Överenhörna Bygdegård Guldlock och de tre björnarna 14:00

17/10 Orkesta Bygdegård Guldlock och de tre björnarna 14:00

18/10 Öppna förskolan Parkleken Ekholmen Bockarna Bruse 10:00 15:00

19/10 Förskolan Kaprifolen Bockarna Bruse 10:00

20/10 Förskolan Gröna katten Bockarna Bruse 10:00

21/10 Enebybergs bibliotek Bockarna Bruse 9:30

22/10 Förskolan Aprikosen Bockarna Bruse

23/10 Täby centrum bibliotek Tre små grisar 13:00

24/10 Lunda Bokstation Den fula ankungen 13:00

27/10 Dagbarnvårdare i Botkyrka Guldlock och de tre björnarna 9:30

28/10 Förskolan Kronan Bockarna Bruse 9:30

30/10 Emådalens kulturförening Högsby Guldlock och de tre björnarna 11:00

31/10 Mönsterås Guldlock och de tre björnarna 14:00

November

2/11 Parkleken Kulan Bockarna Bruse 14:00

5/11 Björkö-Arholma Medborgarhusförening Petter och hans fyra getter 15:00

9/11 Nyckelpigans förskola Sagan om vanten 9:30

10/11 Djursholms bibliotek Petter och hans fyra getter 10:00

11/11 Djursholms bibliotek Petter och hans fyra getter 10:00

13/11 Salems bibliotek Guldlock och de tre björnarna 11:00

14/11 Rosersbergs bibliotek Petter och hans fyra getter 13:00

17/11 Stockholms stadsbibliotek Petter och hans fyra getter 9:30 10:30

18/11 Enebybergs bibliotek Guldlock och de tre björnarna 9:30

20/11 Valsta bibliotek Bockarna Bruse 13:00

21/11 Skälby gård Bockarna Bruse 13:00

22/11 Förskolan Jungfru Lona Bockarna Bruse 9:30 10:30

23/11 Förskolan Jungfru Lona Bockarna Bruse 9:30 10:30

24/11 Förskolan Instrumentet Bockarna Bruse 9:30 10:30

25/11 Odensala bygdegård Guldlock och de tre björnarna 9:30

26/11 Förskolan Majamyra Bockarna Bruse 9:30 10:30

27/11 Jakobsbergs gård Den fula ankungen 12:00

28/11 Kårsta Ekskogens bygdegård

30/11 Stocksunds bibliotek

December

4/12 Täby centrum bibliotek Petter och hans fyra getter 13:00

5/12 Brogårdens Bygdegård Guldlock och de tre björnarna 13:30

11/12 Sigma Upplands Väsby Bockarna Bruse 11:00

Copyright © Teater Tummeliten